7. listopad 2013
Začátek v 9 hodin
CITY CONGRESS
Hvězdova 1716/2b, Praha
16 přednášek

Úvod

Největší konference a setkání špiček v oboru řízení IT

ICT a role IT manažera prošly během své existence mnoha změnami. Správou fyzické výpočetní techniky počínaje, přes její virtualizaci a outsourcing, důrazem na využití v konkurenčním boji konče.
Dnešek je výzvou pro IT manažera, aby se choval jako nově příchozí, který se musí ukázat. Je třeba, aby se rychle zorientoval a načerpal zkušenosti z provozu samotného a aby uměl víc, než jen ukočírovat do sebe příliš zahleděné IT. Znát IT problematiku jako takovou je pro špičkového IT manažera dneška podmínka nutná, nikoli však dostačující.
Více informací »

Kontrolní otázka? Dovedete si sebe představit na jiné C- funkci, než CIO nebo CTO? Co třeba CFO, CMO, COO, CEO? Pokud ne, proč ne? Pokud ano, co Vám v tom brání a jak tyto překážky překonat? To jsou témata, kterými se zabývá konference TOP IQ: CIO.

TOP IQ: CIO je největší konference a setkání špiček v oboru řízení IT. IT odborníci nabídnou své know-how všem, které zajímá správa a vytváření fungujícího IT, přinášející kvalitní služby a podporu businessu. Jsou vítáni IT ředitelé, IT manažeři, finanční ředitelé a ředitelé společností, pod které IT organizačně spadá.
Účastníci konference zhlédnou odborné prezentace, získají aktuální informace o trendech a vymění si praktické zkušenosti ze sféry řízení IT útvarů středních a velkých firem.
Skupina profesionálů předá zúčastněným své poznatky z oblasti řízení týmů, budování strategie, firemního růstu a budování businessu- to vše prezentováno na konkrétních příkladech z praxe.

Komu je konference určena:

  • člen managementu se zodpovědností za IT
  • IT ředitel – CIO
  • IT manažer
  • finanční ředitel – CFO
  • ředitel společnosti – CEO

Generální partner

Hlavní partneři

Odborní partneři


Mediální partneři

corporate-ict